У Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбувся регіональний семінар, підготовлений в рамках проекту «Мости Східного партнерства», що виконується Радою зовнішньої політики «Українська призма» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту програми «Громадська синергія» та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). У заході взяли участь начальник відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко та фахівець відділу Олена Михайлик.

Під час семінару обговорювалися питання багатостороннього та двостороннього форматів співробітництва, програмування політики Східного партнерства, діджиталізація та гармонізація цифрових ринків, осмислення взаємодії між Європейським Союзом та Україною, програми та ініціативи ЄС у рамках Східного партнерства, спрямовані на інтенсифікацію міжлюдських контактів, практичні можливості для участі у проектах ERASMUS +, контакти між людьми та формування європейських цінностей тощо.

Після закінчення семінару всі учасники отримали сертифікати.