Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Учні прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб з юридичною освітою та про особливості роботи  нотаріуса,  прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта, працівника поліції. Доповідач акцентувала увагу й на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи, а також провела експрес-анкетування випускників з метою виявлення професійних здібностей. Крім того,  учні отримали інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС.

Людмила Анатоліївна звернула увагу присутніх на можливості отримати  вищу освіту за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» (поліцейські) за кошти державного бюджету, наголосила на необхідних кроках і вимогах для того, щоб стати курсантом  Сумської філії ХНУВС.

Сумська філія ХНУВС