"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Учні прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб з юридичною освітою та про особливості роботи  нотаріуса,  прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта, працівника поліції. Доповідач акцентувала увагу й на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи, а також провела експрес-анкетування випускників з метою виявлення професійних здібностей. Крім того,  учні отримали інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС.

Людмила Анатоліївна звернула увагу присутніх на можливості отримати  вищу освіту за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» (поліцейські) за кошти державного бюджету, наголосила на необхідних кроках і вимогах для того, щоб стати курсантом  Сумської філії ХНУВС.

Сумська філія ХНУВС