"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцент кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук Володимир Філоненко разом із керівником кримінальної практики однієї з юридичних компаній стали гостями ефіру на UA: Українське радіо Харків. Тема зустрічі – самосуд, що влаштував житель Харківської області над чоловіком, який зґвалтував його дружину. Правоохоронці зареєстрували ці факти за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) і за ч.1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За нанесення тяжких тілесних ушкоджень 27-річному чоловіку постраждалої жінки загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі. Покарання ґвалтівнику передбачено значно менше – від трьох до п'яти років.

Спеціалістами було висвітлено юридичні й етичні аспекти події та прецеденти у світовій юридичній практиці. Також було розглянуто відповідальність сторін та ймовірні наслідки і результати подальших експертиз, в тому числі судово-психологічної.

ВЗГ ХНУВС