Доцент кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат психологічних наук Володимир Філоненко разом із керівником кримінальної практики однієї з юридичних компаній стали гостями ефіру на UA: Українське радіо Харків. Тема зустрічі – самосуд, що влаштував житель Харківської області над чоловіком, який зґвалтував його дружину. Правоохоронці зареєстрували ці факти за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) і за ч.1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За нанесення тяжких тілесних ушкоджень 27-річному чоловіку постраждалої жінки загрожує від п'яти до восьми років позбавлення волі. Покарання ґвалтівнику передбачено значно менше – від трьох до п'яти років.

Спеціалістами було висвітлено юридичні й етичні аспекти події та прецеденти у світовій юридичній практиці. Також було розглянуто відповідальність сторін та ймовірні наслідки і результати подальших експертиз, в тому числі судово-психологічної.