23 жовтня 2019 року о 10.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочнеться науково-практичний семінар «Використання ДНК-аналізу при розслідуванні та розкритті злочинів. Інновації та перспективи». У заході візьмуть участь провідні фахівці в галузі біології та медицини Експертної служби МВС України, керівництво ГУПН в Харківській області, координатор регіонального представництва у Харкові Консультативної місії Європейського союзу, представники органів досудового розслідування, прокуратури, адвокатури та суду, а також науково-педагогічні працівники.

Відбудеться презентація першого друкованого видання практичного порадника для слідчих та інспекторів-криміналістів «Генетичний фінгерпринтінг: вилучення та дослідження слідів біологічного походження», буде продемонстровано роботу сучасних технічних приладів – системи RapidHIT ID, що генерує лабораторно-якісні криміналістичні профілі ДНК усього за 90 хвилин (профілі STR створюються швидко за допомогою встановлених реактивів та інноваційного програмного забезпечення для повного контролю результатів) та 3500 Genetic Analyzer for Human Identification, що встановлює новий стандарт в капілярному електрофорезі для ідентифікації особи.