"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулася першість Харківської області з гирьового спорту. За результатами змагань курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ посіли призові місця.

У ваговій категорії 58 кг І місце посів курсант 1 курсу факультету № 1 Олексій Боштовий, ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 3 Данило Маноха.

У ваговій категорії 68 кг ІІ місце зайняв курсант 3 курсу факультету № 2 Вадим Коковін, ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Костянтин Котов.

У ваговій категорії 73 кг І місце виборов курсант 2 курсу факультету № 3 Роман Дзісь.

У ваговій категорії 78 кг І місце посів курсант 1 курсу факультету № 2 Роман Ядров, ІІ місце зайняв курсант 2 курсу факультету № 4 Ілля Федоренко.

У ваговій категорії понад 85 кг І місце посів курсант 4 курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк, ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Денис Катюха,  ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков, ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 3 Євгеній Таранський.

Серед жінок у ваговій категорії 63 кг І місце виборола курсант 3 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуева.

У ваговій категорії понад 68 кг І місце посіла курсант 3 курсу факультету № 2 Альона Килипко.