На базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулася першість Харківської області з гирьового спорту. За результатами змагань курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ посіли призові місця.

У ваговій категорії 58 кг І місце посів курсант 1 курсу факультету № 1 Олексій Боштовий, ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 3 Данило Маноха.

У ваговій категорії 68 кг ІІ місце зайняв курсант 3 курсу факультету № 2 Вадим Коковін, ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Костянтин Котов.

У ваговій категорії 73 кг І місце виборов курсант 2 курсу факультету № 3 Роман Дзісь.

У ваговій категорії 78 кг І місце посів курсант 1 курсу факультету № 2 Роман Ядров, ІІ місце зайняв курсант 2 курсу факультету № 4 Ілля Федоренко.

У ваговій категорії понад 85 кг І місце посів курсант 4 курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк, ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Денис Катюха,  ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков, ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 3 Євгеній Таранський.

Серед жінок у ваговій категорії 63 кг І місце виборола курсант 3 курсу факультету № 1 Наталія Расторгуева.

У ваговій категорії понад 68 кг І місце посіла курсант 3 курсу факультету № 2 Альона Килипко.