У Харківській обласній організації Національної спілки письменників України відбулася презентація нової книги члена правління спілки, академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Олександра Бандурки «Камо грядеши, Україно? Куди йдеш, Україно?». У монографії автор намагається всебічно проаналізувати соціально-економічну та політико-ідеологічну ситуацію в українському суспільстві, розкрити причини та умови, які гальмують розвиток України та запропонувати шляхи виходу України з політичної та економічної кризи. Саме цим цілям присвячені окремі розділи монографії, зокрема, «Старт України в незалежність», «Українська нація і національна ідея», «Український народ і мова», «Національна безпека України», «Українці на чужині», «Соціальний захист населення», «Перспективи та стратегічні пріоритети України».

Питання «Куди йдеш, Україно?» автор адресує не тільки собі, а всьому Українському народу, його державним і політичним діячам і відповідь на нього маємо дати всі ми разом.