Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Мілорадова у межах реалізації проекту «Реформи децентралізації та правоохоронної діяльності: трансформаційні підходи до гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в Україні» провела тренінги в м. Дніпро на базі Дніпропетровського національного університету внутрішніх справ для офіцерів патрульної поліції, ювенальної поліції та дільничних офіцерів Донецької, Луганської та Запорізької  областей. Мета тренінгів – підвищення знань офіцерів поліції з питань прав людини, у тому числі прав жінок, гендерної рівності, множинних форм дискримінації, як першопричин, що спричиняють насильство, а також підвищення професійних навичок у запобіганні та протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству.