Доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін кандидатом юридичних наук Наталією Шишкою за участі начальника сектору ювенальної превенції Київського ВП ГУНП у Харківській області майора поліції Дмитра Сорочан для курсантів 2 курсу факультету № 1 (навчальна група 204) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Цивільне право» за темою «Фізична особа».

Курсанти ознайомилися з напрямами діяльності сектору ювенальної превенції для виконання яких необхідно мати ґрунтовні знання з цивільного права. Дмитро Сорочан розповів про особливості злочинів, які скоюються неповнолітніми та малолітніми особами, про найбільш доцільні прийоми та способи, що застосовуються при розслідуванні цієї категорії злочинів чи кримінальних проваджень та їх типові ознаки. Наприкінці заняття поліцейський відповів на численні запитання курсантів.