Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Засідання пройшло на криміналістичному полігоні університету для ознайомлення студентів – учасників гуртка – з техніко-криміналістичними засобами, що використовуються при розслідуванні злочинів.

Керівник гуртка – доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Світлана Лозова – розповіла студентам про особливості пошуку, виявлення, фіксації, вилучення й дослідження  різноманітних слідів в процесі розслідування. Під час засідання було розглянуто питання участі спеціаліста у кримінальному провадженні при проведенні окремих слідчих (розшукових) дій, особливості взаємодії слідчого зі спеціалістом. Завідувач криміналістичного полігону Віталій Загорулько розповів про комплекти техніко-криміналістичних засобів, продемонструвавши студентам валізу криміналіста та валізу експерта-біолога, розповівши про їх наповнення.