У день приведення до Присяги працівника поліції першокурсників, в університеті відбувся День відкритих дверей. Учні старших класів, ліцеїсти, кадети, які мріють навчатися у Харківському національному університеті внутрішніх справ, їх батьки та вчителі побачили урочисту церемонію, відчули емоції та піднесений настрій присутніх. Усі, хто прийшов на День відкритих дверей, ознайомилися з територією університету, оглянули аудиторії, навчальні полігони, спортивні комплекси, гуртожитки, виставку бойової та спеціальної техніки, зразки озброєння та спеціальне обладнання Національної поліції України, Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби, поспілкувалися з керівництвом факультетів.