Панове поліцейські! Шановні друзі!

Сьогодні значима подія в житті Харківського національного університету внутрішніх справ. До Присяги працівника Національної поліції приведено 600 курсантів першого курсу.

Панове курсанти, я вірю, що ви станете взірцем сумлінного служіння Українському народу, високих моральних якостей, офіцерської честі і відповідальності.

Запам’ятайте, що Присяга – це не просто слова. Для кожного,  хто носить погони – це священний наказ захищати український народ, його права та свободи.

Харківський національний університет внутрішніх справ бере активну участь у  процесі реформування правоохоронних органів  — готує фахівців нового формату, виховує когорту чесних, справедливих поліцейських, які готові своєю щоденною самовідданою службою, мужністю, порядністю та професіоналізмом зламати стереотипи, здобути повагу та довіру українського народу.

Сьогодні перед нами нові завдання — підняти на  рівень європейських стандартів організацію освітнього процесу, поліпшити професійний рівень майбутніх поліцейських, допомогти їм оволодіти сучасними знаннями та практичними навичками щодо протидії злочинності, порушенням публічної безпеки та порядку й багато іншого. Все це буде зроблено, бо  народ України бажає мати нову поліцію — кваліфіковану, високоморальну та, насамперед, відповідальну перед суспільством.

Ми живемо в надзвичайно непростий для країни час: наш народ вимушений відстоювати власну незалежність. Захищаючи територіальну цілісність, гинуть кращі сини та доньки України. Героїзм та любов до Вітчизни наших воїнів-патріотів назавжди увійдуть у літопис історії країни, тож будьте гідні їх пам’яті.

Шановні першокурсники! Запам’ятайте цей день! Ви склали Присягу в рік 25-річчя створення Харківського національного університету внутрішніх справ. Бережіть добре ім’я курсанта, примножуйте славу наших ветеранів, виправдовуйте очікування викладачів і командирів, усіх, хто сприятиме вашому професійному становленню.

Вітаю вас зі складанням Присяги працівника поліції! Будьте чесними, сміливими і гуманними.

Служіть і захищайте!

Слава Україні!