"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Працівники університету проводять свої родинні відпустки та вихідні на базі відпочинку «Янтарна» ХНУВС, яка розташована в сосновому бору на березі Печенізького водосховища, неподалік від Старого Салтова. Позбутися шуму та метушні великого міста, насолодитися чистим повітрям, порибалити з друзями та прогулятися лісовими стежками можливо всього за годину їзди від Харкова.

Матеріально-технічна база «Янтарної» постійно оновлюється. Всього на базі відпочинку 50 затишних двокімнатних дерев'яно-цегляних будиночків різного рівня комфортності. Всі вони мебльовані одно- та двоспальними ліжками, мають шафи для одягу, крісла, стіл та стільці, є доступ до Wi-Fi Інтренету. Будиночки підвищеного рівня комфортності додатково облаштовані кондиціонером та холодильником. Кожен будиночок розрахований на проживання трьох осіб. Поруч з будинками розташовано кухні, що обладнані газовими плитами, холодильниками та кухонним посудом. На території бази відпочинку є побутові та душові кімнати. Для найменших відпочиваючих побудовано сучасний ігровий майданчик.

Тож, якщо ви плануєте відпустку, або на вихідні бажаєте відпочити та побути наодинці з природою, то ласкаво просимо на базу відпочинку «Янтарна».

Приємного відпочинку!

 

Вартість будиночка на три особи за добу для працівників університету складає 392 грн. 87 коп., для інших відпочиваючих – 458 грн. 87 коп., будиночок підвищеної комфортності коштуватиме 518 грн. 87 коп. для працівників навчального закладу та 764 грн. 87 коп. для інших.

Контактна особа: Молчанова Ірина Петрівна

тел. 73-98-103, (066) 311-83-03

Директор бази «Янтарна» – Костенко Ірина Леонідівна

тел. 095-317-33-39

 

Бажаючим відпочити необхідно:

1. Заповнити бланк заяви.

2. Надати заяву до відділу матеріального забезпечення (кім. 10). Контактна особа   – Молчанова Ірина Петрівна (тел. (057) 73-98-103, 066-311-83-03).

3. Сплатити рахунок протягом трьох днів.

4. Отримати путівку до бази «Янтарна».