Відбулося чергове засідання приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ під головуванням ректора університету Сергія Гусарова. Було розглянуто особливості вступної кампанії 2015 року.

Проведення вступних випробувань та зарахування заплановано у три етапи:

1. З 15 по 18 липня – на заочну форму навчання за державним замовленням та на денну форму навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за державним замовленням. Зарахування – 24 липня 2015 року.

2. З 25 по 29 липня – на денну форму навчання. Зарахування – 10 серпня за державним замовленням, 17 серпня 2015 року за кошти фізичних та юридичних осіб.

3. З 15 по 26 серпня – на заочну форму навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Зарахування – 28 серпня 2015 року.

Прийом документів на навчання за державним замовленням припиняється 4 липня на заочну та 10 липня на денну форму навчання.

Прийом документів на денну форму навчання за кошти фізичних та юридичних осіб проходить з 10 по 31 липня, на заочну – з 14 липня по 14 серпня.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2015 № 615 до Правил прийому до університету внесені зміни, серед яких принциповими є:

1) надання права складати вступні випробування в університеті особам, звільненим з військової служби у 2015 році замість проходження ЗНО;

2) надання права на вступ поза конкурсом дітям військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків;

3) окремі зміни стосуються термінів проведення вступної кампанії, водночас зміни цих термінів не вплинули на раніше затверджені графіки проведення вступних випробувань.