Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з провідними освітніми та науковими закладами міста приєднався до акції «Ніч науки в Харкові».
Школярі завітали до поліцейського вишу та ознайомилися із напрямами підготовки курсантів та студентів, дізналися про особливості навчання в університеті, про сучасну матеріально-технічну базу та практичну спрямованість занять. Як зазначив перший проректор Сергій Бортник, керівництво університету робить все для того, щоб кожна молода людина отримала якісні знання, практичні навички і стала фахівцем своєї справи.
Юнаки та дівчата відвідали кафедру вогневої підготовки, спеціалізовані аудиторії, навчальний центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, навчальні полігони, багатофункціональний тренувально-спортивний комплекс «Динамо-Арена», музей університету.
Також для школярів на великому плацу відбувся виступ підрозділу барабанщиць.