У рамках «Всеукраїнського тижня протидії булінгу» зі студентами І курсу, які навчаються за спеціальністю «Психологія», була проведена лекція «Булінг (цькування) як явище, його форми та наслідки».

Разом із викладачем кафедри соціології та психології Оленою Мохоревою студенти визначили різницю між булінгом і конфліктом, проаналізували основні форми та види цькування, які можуть існувати в закладі освіти, визначили передумови та причини виникнення цього явища, а також ознайомились з наслідками цькування для кривдника, потерпілого, спостерігачів та для закладу освіти й освітнього середовища. Викладач також  навела дані статистики та наголосила на адміністративній відповідальності за скоєння боулінгу.