Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Мар’яна Качинська провела лекцію на тему «Моя майбутня професія – поліцейський» у Державному навчальному закладі «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».

Під час лекції було розглянуто переваги отримання освіти у ХНУВС. Лектор зазначила, що навчання в університеті – це не лише якісні знання, але й можливість самореалізації у різних напрямах: науковій роботі, спорті, творчості, громадській діяльності тощо. Зустріч пройшла у формі відкритого діалогу. Учнів цікавили особливості проходження служби курсантами та їх дозвілля. Мар’яна Качинська також наголосила на престижності професії правоохоронця та її затребуваності суспільством.