У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочався відкритий турнір з пляжного волейболу на Кубок ректора. Відкрив змагання ректор університету Дмитро Швець, який зазначив, що спорт – це невід’ємна складова виховання майбутніх поліцейських. Його розвитку в університеті приділяють багато уваги. Курсанти та студенти займаються багатьма видами спорту, успішно виступають у змаганнях світового, європейського та всеукраїнського рівнів, мають численні нагороди та звання. «Пляжний волейбол – вид спорту, який останнім часом набирає все більшої популярності. Слід зазначити, що в турнірі беруть участь не лише курсанти та студенти університету, але й мешканці Харкова, які подали заявки та зареєструвалися як учасники», – зазначив Дмитро Швець.

Любити спорт і розвивати його, хорошого настрою та яскравої гри побажав учасникам змагань донедавна ректор університету, а зараз начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко. Також привітав спортсменів колишній проректор вишу, а сьогодні народний депутат України  Олександр Бакумов.

В організації та проведенні турніру надає допомогу Федерація волейболу Харківської області.