Ректор університету Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник та директор інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов провели зустріч зі слухачами курсів первинної професійної підготовки поліцейських. За програмою первинної професійної підготовки спеціальної поліції (поліцейські підрозділи забезпечення) розпочали навчання 54 особи. 30 представників дев’яти Головних управлінь Національної поліції України протягом 12 днів будуть навчатися на курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Організаційно-аналітична підтримка».

Ректор та перший проректор наголосили на здобутті слухачами якісної освіти, дотриманні службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку, а також зазначили, що для навчання, самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку в університеті є всі умови.