Під час урочистостей з нагоди Дня знань наказами Міністерства внутрішніх справ України було відзначено працівників Харківського національного університету внутрішніх справ за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу і наполегливість. Нагороди вручила Голова Наглядової ради університету, член Центральної виборчої комісії, кандидат юридичних наук, доцент Ірина Єфремова.

Відзнакою МВС України – нагрудним знаком «Кращий працівник МВС України» нагороджено підполковника поліції Сергія Бортника – першого проректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено Дмитра Димшакова – завідувача відділення роботи з постійним складом відділу кадрового забезпечення та Ігоря Овчаренка – провідного фахівця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи.

Відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено майора поліції Віктора Василенка – заступника декана факультету № 5.

Відзнаку МВС України – Грамоту отримав старший лейтенант поліції Артем Іванов – фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи.

Відзнаку МВС України – Подяку оголошено Ларисі Красицькій – професору кафедри цивільного права та процесу факультету № 6.