До 25-річчя заснування Харківського національного університету внутрішніх справ у видавництві «Право» вийшла книга «Нариси з кримінології Постмодерну» під авторством професорів Олексія Литвинова та Юрія Орлова (кафедра кримінального права і кримінології факультету № 1).

У наукових есе розглянуто комплекс теоретичних питань, що потрапили до зони турбулентності кримінології постмодерну, де панує морально-правовий релятивізм і світоглядна фрагментованість, вульгаризований практицизм, волюнтарний прагматизм. Цілком очевидною є тенденція до все більшого проникнення симулякрів у різні царини суспільних відносин, їхньої ціннісної деформації, відриву людини від природних основ свого життя на користь віртуальних конструктів проживання у світі постправди, кримінологічні споглядання й опис якого подано на сторінках цього видання.

Книга стане корисною для науковців, практичних працівників, викладачів, курсантів, студентів і широкого кола читачів, які цікавляться кримінологічною проблематикою.