Під час табірного збору для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ постійно проводяться культурні та спортивні заходи. Творчий подарунок підготував для юнаків і дівчат фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Микола Городиський. Багато років він працює в університеті. Микола Іванович – колишній заступник начальника юридичного факультету Університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук, доцент, полковник міліції у відставці, який і сьогодні продовжує передавати свій професійний досвід молодому поколінню.

Микола Іванович – творча особистість. Від природи наділений  чудовими вокальними даними, він є неперевершеним виконавцем українських народних пісень, романсів, класичних творів. Ось і цього разу Микола Городиський виконав відомі й усіма улюблені твори: «Два кольори», «Рідна мати моя», «Черемшина», «Марічка», «Одна єдина». Молодь слухала виступ із задоволенням, нагороджуючи виконавця бурхливими оплесками.