На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 відбувся науково-практичний семінар «Застосування законодавства про кримінальні проступки». Під час проведення семінару завідувачем кафедри доктором юридичних наук, професором Олексієм Литвиновим було акцентовано увагу на проблемах, що виникають у зв’язку з реформуванням чинного кримінального та кримінального процесуального законодавства у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» від 22 листопада 2018 року № 2617-VIII та напрямах їх подолання.

Окрему увагу було приділено обговоренню питань класифікації кримінальних правопорушень, побудови системи кримінальних покарань, впливу зазначеного закону на здатність виконання функцій органами Національної поліції України та правоохоронними органами в цілому.