Протягом двох днів у Харківському національному університеті внутрішніх справ тривало спортивне свято, в якому взяли участь першокурсники, які проходять табірний збір. Захід був присвячений Дню Державного Прапора України та 28-й річниці Незалежності України. Відкрили змагання перший проректор університету Сергій Бортник та начальник табірного збору, проректор Анатолій Клочко. Вони привітали усіх з урочистими датами та побажали спортсменам витримки, наполегливості та, звичайно, перемоги. У перший день збірні команди від факультетів №№ 1–4 змагалися у грі в міні-футбол, волейбол та баскетбол. Наступного дня відбулися змагання, що складалися з кількох завдань, серед яких – підтягування на високій перекладині для юнаків, а для дівчат згинання та розгинання рук в упорі лежачи, ривок гирі, легкоатлетична естафета, перетягування канату, а також естафета «підйом-відбій».