Покладанням квітів до підніжжя монументу Незалежності на площі Конституції розпочалися у Харкові урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України. Серед учасників заходу - представники органів державної влади та місцевого самоврядування, різних державних відомств та служб, правоохоронних органів, прокуратури, військові, воїни ООС та учасники АТО, ветерани, духовенство, громадські активісти, волонтери, харків’яни. Від Харківського національного університету внутрішніх справ у церемонії покладання квітів взяли участь перший проректор університету Сергій Бортник, проректор Михайло Бурдін.

Частиною заходу стала всеукраїнська акція «Сто дзвонів». Сто ударів колоколу пролунали на згадку про загиблих героїв Небесної Сотні. Виступили вокальні, хореографічні та творчі дитячі колективи Харківщини.