Харківський театр народної музики України «Обереги» завітав у гості до Харківського національного університету внутрішніх справ. Артисти театру підготували для першокурсників, які проходять табірний збір, яскраву концертну програму. Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор університету Анатолій Клочко, який представив колектив, творча мета якого – відродження музично-пісенного фольклору та народно-інструментальної музики української культури та музики різних етнічних спільностей України, під кутом зору людини ХХІ століття.

Серед учасників театру – оркестр українських народних інструментів, вокальні ансамблі - квартети, тріо, фольклорний гурт. В основі репертуару театру – кращі зразки народних пісень і традиційних форм музикування, дбайливо зібрані у фольклорних експедиціях по селах Слобожанщини, Полтавщини та інших регіонів. Майстерне поєднання вокалу з інструментальною музикою, драматичними та хореографічними елементами справили на молодь яскраві враження та залишили по собі чарівний святковий настрій.