Збірна команда з легкої атлетики Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у 34-му харківському марафоні «Визволення». Традиційний марафон «Визволення» був присвячений 365-й річниці заснування міста Харкова, 76-й річниці визволення міста від нацистських загарбників та 28-й річниці Незалежності України. Серед учасників марафону як любителі, так і професійні спортсмени. Взяла участь у марафоні і голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Мета спортивного заходу – виховання підростаючого покоління на історичних традиціях, досягненнях та перемогах старшого покоління, пропаганда занять фізкультурою та спортом та здорового способу життя.

Цього року учасниками заходу стали близько 3000 любителів бігу. Представники університету взяли участь у забігу на 10 км.