Під час табірного збору в університеті традиційно проходить відбір першокурсників, які мають творчі здібності. У навчальному закладі працюють різні гуртки художньої самодіяльності, творчі колективи, які є постійними учасниками святкових та культурно-масових заходів не тільки в університеті, але й в Харкові та області. І кожного року склад цих колективів оновлюється – місця випускників займають талановиті юнаки та дівчата з числа першокурсників. Так і цього разу, майбутні курсанти демонстрували свої вміння – співали, танцювали, розповідали про свої уподобання. Однокурсники підтримували їх щирими та дружніми оплесками.