Завершив свою роботу тренінг з підготовки офіцерів поліції до виконання функції менторів у рамках програми «Наставник», який протягом тижня проходив на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Учасники навчання вивчали історію і порівнювали різні моделі стажування, що застосовуються по всьому світу, засвоювали теми етики й гідності в поліцейській діяльності, лідерства і наставництва, а також працювали над навчальними ситуаціями.

Тренінг проходив за підтримки the International Criminal Investigative Training Assistance Program (ICITAP). Тренерами були заступник програмного директора ІСІТАР в Україні Тім Яновік, старші радники з правоохоронних питань ІСІТАР Роналд Гленсор та Стів Пітс.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати. Успіхів у подальшій професійній діяльності їм побажали перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник та проректор Олександр Бакумов.