"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався тренінг для офіцерів поліції з метою підготовки їх до виконання функції менторів у рамках програми «Наставник».
До присутніх звернувся перший проректор університету Сергій Бортник. Він зазначив, що програма «Наставник» покликана допомогти в адаптації до служби патрульним, які щойно закінчили навчання й стали до лав Національної поліції України. За кожним з них буде закріплений досвідчений наставник, який коригуватиме дії та допомагатиме в роботі. Учасники тренінгу – патрульні поліцейські Харкова, які несуть службу в лавах поліції від початку її створення.
Поліцейські проходитимуть навчання протягом п’яти днів за підтримки партнерів Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ICITAP).
В організації та проведенні тренінгу взяли участь проректори вишу Михайло Бурдін та Олександр Бакумов. Тренінг проводять заступник програмного директора ІСІТАР в Україні Тім Яновік, старші радники з правоохоронних питань ІСІТАР Роналд Гленсор та Стів Пітс.
Після закінчення тренінгу його учасники отримають сертифікати.

ВЗГ ХНУВС