Міжнародний тренінг з питань пошуку та убезпечення радіоактивних джерел, який протягом тижня проходив на базі  Харківського національного університету внутрішніх справ, завершився польовими навчаннями.

В умовах, максимально наближених до реальних, учасники тренінгу відпрацьовували дії щодо пошуку та убезпечення джерел іонізуючого випромінювання, використовуючи при цьому спеціальний захисний одяг, прилади радіаційної розвідки, ідентифікатори радіонуклідів тощо.

Нагадаємо, захід проводився за підтримки та участі представників Управління радіологічної безпеки Міністерства енергетики США, МВС України, НПУ, НГУ, ДПСУ, ДСНС, Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ), Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ України). Мета тренінгу – підтримання зусиль МВС України з невійськової деокупації Донбаського регіону та підготовка до проведення командно-штабних навчань «Донбас-2019. Механізм малих кроків».

Після закінчення тренінгу учасники отримали сертифікати.