"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Курсанти навчальної групи Ф1-17-204 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри криміналістики та судової експертології Тетяною Матюшковою відвідали екскурсію «За лаштунками театру» та переглянули мюзикл-шоу «My Way». Проведення культурно-освітнього заходу стало можливим завдяки сприянню проректора університету Анатолія Клочка, генерального директора Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенка Олега Оріщенка, декана факультету № 1 Олександра Музичука та маркетолога ХНАТОБ Тетяни Чекулаєвої.

Під час екскурсії, проведеної художником-декоратором театру Денисом Ковальовим, курсанти дізналися про історію створення та становлення театру, побували на кількох його поверхах та найбільшій в Україні сцені, ознайомились з її інфраструктурою, спостерігали за репетицією оркестру, побачили глядацький зал з ракурсу артистів під час виступів. Також курсанти отримали можливість спостерігати й за роботою професіоналів театральної «магії» – майстрів з виготовлення декорацій та костюмів, побачили різні техніки їх виготовлення та як вони зберігаються.

Після екскурсії курсанти відвідали мюзикл-шоу «My Way» – спектакль з елементами шоу, в якому використані уривки найвідоміших світових мюзиклів, таких як «Кабаре», «Авансцена», «Скрипаль на даху», «Привід опери», «Цілуй мене, Кет», «Граф Монте-Крісто», «Кішки», «Нотр Дам де Парі» та пісні Френка Сінатри. У виставі задіяні солісти опери, балету, хору, а також великого симфонічного оркестру ХНАТОБ, що вирізняє її з поміж класичних постановок театру, приваблює глядачів своєю динамічністю та викликає емоції захоплення й натхнення. Після завершення вистави курсанти висловили вдячність усім, хто подарував їм можливість відвідати театр та побувати за його лаштунками.

ВЗГ ХНУВС