Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник вручив нагороди працівникам навчального закладу. За значні успіхи у підготовці висококваліфікованих кадрів, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові Подякою Харківської обласної ради відзначено Романа Лазарєва – інженера комунально-експлуатаційного відділення відділу матеріального забезпечення. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм Подякою Харківського міського голови нагороджено Івана Бригадира доцента кафедри трудового та господарського права факультету № 2, Владислава Невядовськогозаступника декана з навчально-методичної роботи факультету № 1.

Перший проректор привітав працівників вишу з нагородами та побажав подальших успіхів у професійній та службовій діяльності.