"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

186 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ (110 юнаків та 76 дівчат), які навчаються на факультеті № 3 за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» і закінчили 2 курс, направляються за місцем проходження служби до майже усіх областей України. В університеті відбулися урочисті заходи, присвячені цій події. В них взяли участь ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник, проректор Анатолій Клочко, декан факультету майор поліції № 3 Анатолій Колотік, начальник Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Размік Оганісян, працівники вишу, батьки та рідні.

З настановами на подальшу службу до курсантів звернувся ректор навчального закладу Дмитро Швець. Він закликав дотримуватися закону, захищати права і свободи людей, бути патріотами своєї держави і в роботі завжди керуватися девізом університету «Знання. Закон. Честь.». Також ректор відзначив Дипломами за активну участь у громадському житті університету колективи художньої самодіяльності факультету, учасників підрозділів барабанщиць та карабінерів. Декан факультету Анатолій Колотік побажав юнакам і дівчатам міцного здоров’я, доброї долі, професійного та службового зростання. Начальник Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Размік Оганісян зазначив, що в практичних підрозділах з нетерпінням чекають на нове поповнення.

Нагадаємо, що згідно з дорученням Міністра внутрішніх справ України про впровадження нової моделі в системі підготовки поліцейських, після двох років навчання курсанти продовжують освіту на заочній формі та проходять службу на посадах молодшого начальницького складу. 102 курсанта працюватимуть в підрозділах патрульної поліції, 84 курсанта – в секторі реагування патрульної поліції. Мета новацій – підвищення рівня підготовки поліцейських через поєднання теорії та практики.

Завершилися урочистості виступом колективів художньої самодіяльності та творчим відеоподарунком курсантів факультету № 3 «Пригадаємо все».

ВЗГ ХНУВС