Доцентом кафедри конституційного і міжнародного права Ларисою Варунц та старшим викладачем цієї ж кафедри Наталією Філіпською за сприянням профспілкової організації університету для курсантів навчальної групи Ф4-18-101 було організовано екскурсію до кабінету-музею Заслуженого професора М.С. Бокаріуса Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Зал. проф. М.С. Бокаріуса. Екскурсію провела керівник кабінету-музею – провідний науковий співробітник сектору теоретичних та аналітичних досліджень ЛТАДНМІЗСЕД ХНДІСЕ кандидат юридичних наук, доцент Наталія Філіпенко.

Після цікавої та змістовної екскурсії старший доглядач музею відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Перцов провів для курсантів оглядову екскурсію містом, під час якої познайомив молодь з цікавими історичними подробицями визначних місць Харкова.