Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат соціологічних наук, доцент, підполковник поліції Олексій Сердюк взяв участь у програмі «Віддзеркалення», яка виходить на телеканалах «АТН», «7 каналі», «А/ТВК». Тема розмови – «Молодь і наркотики».

Як зазначив Олексій Олександрович, з 1995 року Харківський національний університет внутрішніх справ здійснює соціологічний моніторинг розповсюдження хімічних та нехімічних форм залежності серед молоді м. Харкова «Молодь та наркотики». Дослідження проводиться за підтримки Соціологічної асоціації України, Ради ректорів, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в рамках Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області. Дослідження триває більше 20 років.