Харківський національний університет внутрішніх справ уперше з ознайомчим візитом відвідав новий керівник регіонального представництва Консультативної Місії Європейського Союзу в м. Харкові Роберт Жулкєвскі. Він зустрівся з ректором університету полковником поліції Дмитром Швецем та проректором Олександром Бакумовим. Під час зустрічі ректор університету Дмитро Швець привітав пана Жулкєвскі з призначенням на посаду та зазначив, що університет вже багато років активно співпрацює з КМЄС та має вагомі напрацювання. Одне з них – робота над проектом «Безпечне місто» разом із Харківською обласною державною адміністрацією та Головним управлінням Національної поліції в Харківській області. Іншим потужним напрямом співпраці є проведення тренінгів на базі університету для працівників практичних підрозділів та працівників університету; проведення опитування щодо рівня довіри населення до поліції, яке було здійснено за допомогою програмного забезпечення, презентованого КМЄС; проведення засідань «Дискусійного клубу», під час яких є можливість вдосконалювати знання англійської мови, тощо. Дмитро Швець висловив сподівання, що така плідна співпраця буде продовжуватися й надалі.

Роберт Жулкєвскі має 30-річний досвід роботи в поліції, проходив службу в миротворчих місіях ООН, навчався в Академії ФБР, останнім часом обіймав високі керівні посади в органах поліції Польщі та міжнародних організаціях. Пан Жулкєвскі відзначив позитивні результати проведення реформи в поліції України та запевнив, що КМЄС, та він особисто будуть докладати всіх зусиль для вдосконалення знань та практичних навичок українських поліцейських з урахуванням вимог Європейського Союзу та світової спільноти. Пан Жулкєвскі наголосив, що співпраця університету та КМЄС буде такою ж плідною та продовжуватиметься й надалі.

Після зустрічі з ректором для Роберта Жулкєвскі було проведено ознайомчу екскурсію по університету.