Колективу факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ представили нового декана. На цю посаду призначено полковника поліції кандидата юридичних наук Костянтина Гарбузюка. Донедавна факультет очолював підполковник поліції Сергій Бортник, який став першим проректором університету. Ректор вишу полковник поліції Дмитро Швець зазначив, що Костянтин Геннадійович має великий досвід роботи в правоохоронних органах, обіймав різні посади, є учасником бойових дій. Працюючи в університеті, зарекомендував себе як професіонал своєї справи, відповідальна та виважена людина. Знає, які цілі та завдання стоять перед університетом та колективом факультету. Костянтин Геннадійович пообіцяв виправдати високу довіру та докласти всіх зусиль для виконання нагальних завдань.

У заході взяли участь перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, проректор Олександр Бакумов, керівники та працівники кафедр факультету, курсанти.