Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  провів благодійну акцію «Даруйте радість дітям!» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Команда волонтерів філії відвідала Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник» та допомогла влаштувати яскраве свято для дітей з різних шкіл-інтернатів Сумщини. Після проведення різноманітних цікавих творчих, мистецьких та креативних майстер-класів, флеш-мобів, руханок та конкурсів, діти отримали багато яскравих і позитивних емоцій. Цього дня у таборі панувала атмосфера радості, щастя та любові, яку створили для дітей волонтери разом із вихователями.

Волонтерський візит приніс велике задоволення студентам Сумської філії ХНУВС та залишив незабутні враження від спілкування.

Сумська філія ХНУВС