Курсанти університету разом з доцентом кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Мар’яною Качинською відвідали притулок для тварин «Добрий Дім».

Курсанти 3 та 4 факультетів допомагали працівникам закладу в реабілітації тварин – вивели їх на прогулянку та допомогли з прибиранням. Першокурсникам, які вперше відвідали притулок, така допомога прийшлася до душі, а курсанти, які навчаються за напрямом підготовки офіцер-кінолог готові постійно надавати допомогу у триманні тварин, що цілком очікувано, адже майбутні поліцейські повинні не тільки добре володіти навичками тренування та використання службових собак під час виконання професійних завдань, але й мати базові навички реабілітації тварин.