В інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання 50 слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямами «патрульна поліція» та «підрозділи реагування патрульної поліції». До складу двох навчальних груп увійшли представники управлінь патрульної поліції в Полтавській та Харківській областях а також Головних управлінь Національної поліції в Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Цього ж дня розпочалися короткострокові курси підвищення кваліфікації для 25 працівників підрозділів ізоляторів тимчасового тримання та конвойної служби.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрілися ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник та проректор Михайло Бурдін.