"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ за участі профспілкової організації навчального закладу відбулися заходи з нагоди Дня захисту дітей. На свято разом із батьками – працівниками університету – прийшли діти віком від 3 до 12 років, яких на майданчику «Динамо-Арена» зустріли ведучі свята.

З Днем захисту дітей та першим днем літа привітали всіх присутніх ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та радник Голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Корсунов. Вони побажали всім гарного настрою, веселих розваг та чудового відпочинку. Перед присутніми виступили підрозділи Почесної варти та барабанщиць, силу та майстерність продемонстрували у показових виступах члени збірної команди університету з боротьби самбо, рукопашного бою. Захоплюючими фокусами та несподіванками вразив дітей фокусник, для найменших гостей було підготовлено яскраву, розважально-ігрову програму за участі героїв мультиплікаційного фільму «Щенячий патруль» Маршала та Ская, а також казкової Феї, проводилися безліч спортивних змагань, розважальних конкурсів та ігор для всіх дітей – від наймолодших до більш дорослих за віком. Сумувати не довелося нікому. На дітей чекали святковий стіл зі смаколиками, майстер клас з виготовлення солодкої вати та можливість пригоститися нею. Усі діти, які брали участь у конкурсах, були нагороджені призами та подарунками. Завершилося свято дружнім футбольним матчем, в якому юні прихильники футболу зустрілися з досвідченими гравцями команди ФК «Універ-Динамо».

ВЗГ ХНУВС