Представники Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області – начальник відділу організації запобігання нелегальної міграції реадмісії та видворення Харківської області Андрій Донсков та головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Гага Кікнадзе провели практичне заняття з курсантами навчальної групи 304 факультету № 1 з навчальної дисципліни «Іноземна мова». Тема заняття – «Опитування нелегальних мігрантів».

Організація та проведення заняття відбулися за участі старшого викладача Лариси Сазанової та завідуючої кафедри, кандидата педагогічних наук Олени Орлової. Представники міграційної служби розповіли про нелегальну міграцію, організацію та основні функції ДМС України, навели приклади незаконного в'їзду і порушення іноземцями правил перебування та види порушень перебування без документів або за недійсними документами. Представники міграційної служби  спілкувалися з курсантами та відповіли на запитання. Проведення бінарного заняття сприяло підвищенню зацікавленості молоді до вивчення іноземних мов.