Старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Дана Полтавська разом з інспекторами Управління патрульної поліції в Харківській області старшими лейтенантами поліції Анною Усенко та Андрієм Пшіником провели бінарне заняття з дисципліни «Українська мова професійного спрямування» у навчальній групі Ф 4–101 на тему «Організаційно-розпорядчі документи».

Під час заняття навчальний матеріал було поєднано з прикладами з практичної діяльності. Викладач наголосила на тому, що організаційно-розпорядчі документи повинні бути бездоганно укладені та без граматичних помилок. Представники Національної поліції зауважили, що документ має бути оформлений у встановленому порядку і відповідно до чинного законодавства. Текст документа має бути зрозумілим, точним, побудованим відповідно до характеру ділових паперів.