Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ (2012–2015 рр.), член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров передав збірник творів видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка «Кобзар» для іменної аудиторії, яку нещодавно було відкрито на кафедрі українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ. «Ця книга – дарунок аудиторії імені Тараса Шевченка, знак поваги до керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ, яке цінує українські національні традиції та виховує курсантську і студентську молодь у дусі патріотизму та відданості Батьківщині», – зазначив у дарчому надписі Сергій Миколайович.

Працівники та курсанти університету прочитали вірші видатного поета та виконали пісню, написану на слова Шевченка.