Головний спеціаліст відділу організації освітньої та наукової діяльності управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Сергій Константінов та декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук вручили нагороди учасникам та переможцям конкурсу-виставки творчих робіт курсантів та працівників факультету № 1.

За підсумками проведеного голосування, третє місце було присуджено курсанту 2 курсу Тетяні Усенко, друге місце поділили викладач кафедри кримінального права та кримінології Тетяна Шевчук та курсант 1 курсу Олександр Ситник. Найбільшу кількість голосів отримали та були визнані переможцями роботи викладача кафедри іноземних мов Анни Бабак та курсанта 2 курсу Катерини Олексюк. Приз глядацьких симпатій отримала колективна робота «Квітуча Україна», авторами якої є курсанти Уляна Штомпель,  Яна Міркевич, Анюта Грубнік, Марія Корчма, Владислав Барабаш, Володимир Сметаненко, Анна Соколова, Олександра Самойлова та Поліна Фурман. Вони також отримали дипломи переможців. Як зазначив декан факультету № 1 Олександр Музичук, виставка творчих робіт кожного разу дарує нові позитивні емоції та натхнення. Тож, не варто зупинятися на досягнутому, а впроваджувати в життя нові добрі традиції. Сергій Константінов зазначив, що можливість поєднувати навчання з творчістю та представляти свої роботи широкому загалу, це надзвичайно важливо, адже творча людина, насамперед, не є байдужою. Вона впевнена в собі й готова надати допомогу іншим.