Розпочався захист матеріалів проходження стажування курсантами випускного курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. Знання та вміння, отримані в практичних підрозділах органів досудового розслідування на посаді слідчого, захистили курсанти навчальних груп Ф 1-401-402. Захід проходив у навчальному відділі поліції та криміналістичному полігоні у формі квесту. Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували різні завдання. Отримані результати дали можливість членам комісії перевірити їх теоретичні знання та здобуті практичні навички щодо прийняття процесуальних рішень і вміння орієнтуватися в екстремальних слідчих ситуаціях.

Захист приймали викладачі кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства, кафедри криміналістики та судової експертології, кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1. Також в числі членів комісії були головний спеціаліст відділу організації освітньої та наукової діяльності управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої на наукової діяльності МВС України Сергій Константінов, прокурор Харківської місцевої прокуратури № 4 Харківської області Олеся Арсені, суддя Первомайського суду Харківської області Олена Жупанова, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області підполковник поліції Євген Маслій.