Представники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувач лабораторії підполковник поліції Костянтин Бугайчук та заступник завідувача лабораторії підполковник поліції Олексій Сердюк – взяли участь у конференції «Діалогзарадибезпеки», яка відбулася за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу у Києві.

Основна мета заходу – об’єднання зусиль та обмін досвідом між представниками Національної поліції та громадськими організаціями щодо налагодження дієвої співпраці в сфері протидії злочинності та побудови ефективної системи комунікацій між поліцією та громадянським суспільством.

Під час заходу Костянтин Бугайчук та Олексій Сердюк презентували результати та досягнення університету в рамках реалізації Стратегічних напрямів забезпечення публічної безпеки та порядку в Харківській області на 2018–2019 рр., надали інформацію про методику та особливості, організованого лабораторією, опитування населення Харкова та Харківської області стосовно довіри населення до правоохоронних органів, розповіли про реалізований проект щодо застосування технології діалогу під час налагодження співпраці між поліцією та населенням у малих громадах.