У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася науково-практична конференція «Проблеми цивільного права та процесу», присвячена пам’яті професора Олександра Анатолійовича Пушкіна.

Оргкомітет запросив до участі в конференції представників: судових і правоохоронних органів; багатьох провідних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, громадських організацій, тощо. Захід відкрив проректор університету, доктор юридичних наук, професор  Михайло Бурдін. Він передав вітання від ректора університету полковника поліції Дмитра Швеця і побажав плідної роботи учасникам конференції. У своєму виступі Михайло Юрійович наголосив на важливості гармонізації цивільно-правової сфери відносин для повноцінного функціонування громадянського суспільства у нашій країні.

У роботі конференції взяли участь віце-президент Національної академії правових наук України, керівник Київського регіонального центру Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Наталія Кузнєцова, завідувач кафедри цивільного права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук, професор Валентина Борисова, завідувач кафедри цивільного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Роман Майданик, професор кафедри цивільного права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Інна Спасибо-Фатєєва.

На конференції розглянули питання загальних положень цивільного права, освіти і культури, речових прав, відносин, що виникають з приводу нематеріальних благ, сімейних правовідносин, зобов’язальних відносин, учасників цивільних правовідносин, спадкового права та цивільно-процесуального права тощо.