Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидат філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Василь Стефаник, Іван Франко, Андрей Шептицький у контексті культурно-історичних процесів кінця ХІХ – початку ХХ ст.», яка відбулася в Коломийському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

На заході були представники як закладів освіти (зі Львова, Чернівців, Івано-Франківська, Харкова, Бердянська, Дніпра), так і громадських організацій (Громадська рада «Святий Юр»). Секційні засідання відбувалися в Катедральному соборі Преображення Христового. Доповідачі отримали дипломи та сертифікати. Програма конференції також передбачала літературно-краєзнавчу екскурсію в Карпати, учасники відвідали «Гуцульську ґражду», музеї М. Грушевського, І. Франка, церкву Різдва Пресвятої Богородиці.