Під час позачергового засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було обрано голову Вченої ради вишу. Члени ради одноголосно підтримали кандидатуру ректора університету полковника поліції Дмитра Швеця.

Також відбулося вручення атестатів доцента науково-педагогічним працівникам: Владиславу Колісніченку – по кафедрі спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, Ірині Сядристій – по кафедрі правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6, Олені Устименко – по кафедрі конституційного і міжнародного права факультету № 4, Тетяні Фоміній – по кафедрі кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1. Вручив атестати працівникам вишу та привітав їх з присудженням вченого звання ректор університету Дмитро Швець.